Lékořice: Dobrá a hojná

Lékořice je jedinec z čeledi zeleninových a i když. Chuťově srovnatelný, nesouvisí s anýzem. Lékořice je trvalá bylina místní jižní Evropy a částí Asie a Indie a používá. Se v cukrovinkách a cukrech opravdu dlouhou dobu. . Mezi národy, které právě nyní produkují lékořici, patří Indie, Írán, Itálie, Afghánistán, Čína, Pákistán a Irák. V Nizozemsku jsou lékořicové kapky jedním z nejznámějších druhů dezertů a jsou po tisíciletí ceněny pro mnoho účelů. Včetně řešení na popraskaný žaludek, křeče a nachlazení. Jeho účel sahá až do starého Egypta. Kde se z něj po zahřátí kořene a přidání tekutiny vyráběl nápoj k řešení žaludečních potíží. Stále se tu a tam vyskytuje celkově v přírodních čajích.

Normálně sladký a jednoduchý na vývoj. Byl vnímán pro svou regenerační hodnotu, která pomáhá při úlevě od nepohodlí, špatné nálady. Bolesti kloubů, bolesti v krku, kyselého refluxu a překvapivě posílení buněk. I když extrémní používání lékořice může být nebezpečné, je výjimečně přitažené za vlasy, že by to někdo spolkl do té míry, že by to byl problém. Přes Velkou Británii postupovala směrem k Americe, a protože lékořice byla dobře zavedenou a nejoblíbenější po celém světě, nebyla ignorována ranými výrobci cukrovinek, kteří ji začali seznamovat s rozvíjejícím se americkým mlsáním v poslední části 19. století:

Great and Plenty – nejznámější označené sladkosti, prezentované v roce 1893 ve své nezaměnitelné krabičce s růžovými a bílými cukrovinkami, související s postavou své značky “Choo Charlie” v rané televizi a nejoblíbenější bonbony v kině; děti si náramně užívaly třepání těmi pouzdry a dráždění ostatních účastníků filmu;

RŮZNÉ NÁPOJE K DISPOZICI

Dark Crows žvýkačky navíc pocházejí z poslední části 90. let 19. století;

Smějící se želé cukrovinky – pět příchutí v balíčku, který obsahoval jeden kus lékořice, představený v roce 1921;

Skupinová lékořicová směs a swizzle sticks – příjemné na kousání a protahování, kousání do kořene lékořice se v afrických národech používalo opravdu dlouho k čištění zubů;

Tmavé džemové fazole – každý chutná č. 1 a mnozí sáhnou nejdříve po těch tmavých;

Smith Bros. hack drops – první značka představená v roce 1847 a hit se svým zvláštním balíčkem zvýrazněným dvěma neoholenými čestnými muži, nyní tragicky zbankrotovanými; (příchuť divoká třešeň přišla později)

Žvýkačka Dark Jack – 1884 tvůrce žvýkačky jménem Thomas Adams začal přidávat do své žvýkačky chicle lékořici a považoval svůj výtvor Adams’ Black Jack, primární kořeněnou žvýkačku v USA. Byla to také první žvýkačka, která byla představena v poměrně dlouhé době. ; (již není slavný, přesto dostupný)

Lékořice, která není jakkoli slavná, jak se zdála být před 100 lety, ve skutečnosti přitahuje neochvějné příznivce, zejména mezi oddanými tvrdých a žvýkacích pochoutek. Kromě toho, že vám může zatemnit zuby a dásně, má stále nezaměnitelnou přízeň. Je to jedna z těch příchutí, které máte rádi, nebo se vám hnusí, a v podstatě se omezuje na cukrovinky. Zdá se, že lékořicový mražený jogurt a pamlsky nikde nevyskakují, ale to je v pořádku pro jednotlivce, kteří to milují. Také Choo Charlie může být pryč, ale jeho legenda žije dál. Je to skvělé a bezesporu bohaté.