Moje kávové buchty jsou bohaté, stejně jako máslové, ve skutečnosti dekadentně chutné. Tyto buchty jsou poněkud úžasné (věřte, že nejsou tak sladké jako havajské rohlíky), mají ve skutečnosti výraznou vrstvu kávového krému, která je extrémně neuvěřitelná.Pokud máte rádi kávu i sacharidy (to ne?), tyto kávové buchty si vás jistě okamžitě získají. Ve skutečnosti jsou ideální pro rychlé ranní jídlo, čaj nebo dokonce po večeři.
KÁVOVÉ HOLTY

🥘 Potřebné materiály

Z tohoto pokrmu se vytvoří 8 porcí kávových bochánků, proto vhodně změňte rozměry, pokud chcete vytvořit mnohem více. Obvykle vytvářím minimálně 2 várky, protože některé mohu snadno neustále namrazovat a také rozmrazovat, když mi chybí čisté.Chlebová mouka (nebo dokonce všestranná mouka) – pekařský základ pro hmotu i základ pro buchty.
Cukr – oslaďte si kávové buchty jednoduše dostačující!
Sodík – Trocha sodíku pro získání té nejlepší chuti jakéhokoli druhu chleba.
Okamžité droždí – Tento snadno zpracovatelný droždí vytváří báječné zvětšení buchet.
Mléko – nádhera a vlhkost.
Vejce – přispívají k preferenci a struktuře těsta.
Máslo – slané. Měkký i hladký, včetně toho dalšího, co se týká každého euforického útoku.
Immediate Coffee Powder – Čím silnější, tím mnohem lepší. Pokud dáváte přednost, můžete bez kofeinu snadno použít.
Sprinkle – Musel zkapalnit prášek.
Dortová mouka – Získejte tu chlébovou krycí strukturu, která je prostě báječná.

🔪 NÁVOD KROK ZA KROKEM

Vydělat si kávové buchty vyžaduje vytrvalost, ale poflakování se ve skutečnosti skutečně stojí za to. Výsledné obchody jsou tedy ve skutečnosti přitažlivé a také lahodné, že budete skutečně očekávat, jak neuvěřitelné ve skutečnosti budou.

Před vařením byste měli nechat tyto housky nakynout celkem 2 hodiny, proto nezačínejte na prázdném břiše! Vůně vám jistě bude sbíhat sliny, když vaří k dokonalosti.

Začněte krájením 6 lžic studeného másla přímo na 8 ekvivalentních položek (jedna kostka na každý váleček kávy). Všechny je umístěte do jídla nebo dokonce přímo do přihrádky s úložným prostorem a ochlazujte je ve vaší lednici s mrazákem při přípravě kávových bochánků.

 

 

VYTVÁŘENÍ TĚSTA

Do velké mixovací nádoby nebo dokonce do misky vašeho stojícího mixéru přidejte 2 ½ hrnku chlebové (nebo dokonce všestranné) mouky spolu se 3 lžícemi cukru a 1 lžičkou sodíku. Smíchejte směrem k integraci. Nastříkejte 1 polévkovou lžíci okamžitého droždí na zcela vysušené složky a promíchejte tak, aby se spojily.
Zahrňte 1 hrnek ohřátého mléka a 1 zničené vejce a promíchejte, dokud se mouka skutečně zcela nezačlení přímo do vlhkých složek, stejně jako ve skutečnosti vznikne lepivé a vlhké těsto.
2. díl změklého másla nakrájejte na kostičky (2 díly ¼ hrnku, celkově ½ hrnku) a přidejte jej do vlhkého těsta. Smíchejte směrem k integraci, poté hněteme asi 5 minut ve stojícím mixéru nebo dokonce 10 minut ručně. Těsto by mělo být při hnětení lepivé směrem k měkkému a pružnému.
Vypořádejte se se svým nádobím spolu s plastovým přilnavým krytem nebo dokonce vlhkým kuchyňským ručníkem nebo dokonce látkou a nechte těsto narůstat po dobu asi jedné hodiny nebo dokonce až do jeho skutečného zvětšení na vaší pracovní desce.

 

 

VYTVÁŘENÍ ROLŮ

Konečky prstů těsto zatlačte do poloviny a rozválejte ho na pomoučněnou rovnou plochu, dokud nezměkne, a také ho rozválejte na 8 ekvivalentních dílů.
Rozmačkejte každou část těsta přímo do formy na kotouč a také umístěte mezi 8 vychladlých kostek másla přímo do zařízení na těsto. Obkreslete strany těsta kolem kostek másla a zajistěte je přímo do válečkové formy.
Umístěte každou roli do pečícího plechu vyloženého pergamenovým papírem, spolu s 3-4 palci mezi každou rolí, takže mají ve skutečnosti prostor, aby se při vaření rozšířil.
Vypořádejte se s definovanými rolemi spolu s plastovým přilnavým krytem nebo dokonce navlhčeným ručníkem, který se na chvíli roztáhne, kde se rozšíří směrem k prakticky dvojímu rozměru. To by mělo trvat třicet minut až 1 hodinu.

 

 

PŘÍPRAVA KÁVOVÉ POLEVY NA COOKIE

Zkapalněte 1 polévkovou lžíci okamžité práškové kávy ve lžíci teplé vody. Rezervovat. *Snadno můžete použít i extrémně pevnou uvařenou kávu, která však vyžaduje, aby byla SILNÁ a také hustá (rozhodně ne kapající nebo dokonce vodnatá).
Ve středně velké mixovací nádobě smíchejte ¼ hrnku změklého másla a ¼ hrnku krystalového cukru. Přidejte zničené vejce a rozmixujte nebo dokonce rozmixujte do měkka. *Do koláčové mouky můžete snadno přidat lžíci mouky, aby se vejce nesrazila.
Přidejte zkapalněnou kávu a rozmixujte do změknutí a poté rozmíchejte v ⅔ mouky na hrnek.
Pomocí špachtle složte přímo do vlhkých součástí až do jednoduché integrace. Není třeba přemixovat. Přemístěte se do stavby bochánků a chlazte potah kávového chleba, pokud jej musíte na nějakou dobu oddělit.

 

 

SESTAVIT A UPEČIT

Předehřejte sporák na 350 stupňů F (175 stupňů C).
Přesuňte kryt s kávovým mlékem přímo do sáčku nebo dokonce plastového sáčku spolu s okrajem odříznutým pro potrubí.
Ve stočeném stylu začněte na horním zařízení každého kávového bochánku, stejně jako potrubní potahování krému zvenčí v pásech, které se zabývají přibližně ½ směrem k ⅔ housky.
Složené kávové bochánky vařte 15 minut při 350 úrovních F (175 úrovní C), poté odstraňte všechny z plotny a nechte bochánky vychladnout na varné desce, než se přesunou k vychladnutí kabelu. police. Vaše sušenková kůrka bude za 10 minut po uvaření skutečně ztvrdlá a připravená k potěšení.
Kávové buchty provádějte útulně nebo i když vychladnou na úroveň prostorové teploty. Chutný! Vychutnávám si tu svou spolu s napěněným cappuccinem nebo dokonce ledovou kávou v příjemném čase.

Recommended Articles